Zaangażowanie
      Od 1996 firma Mawi Sp. z o.o. wraz z Ministerstwem Edukacji Narodowej i Sportu, Polskim Związkiem Piłki Nożnej oraz regionalnymi przedstawicielami samorządowymi i organizacjami kulturalnymi i sportowymi brała czynny udział w organizacji Finałów Ogólnopolskiego Turnieju Mini Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa. Firma jest też jednym ze sponsorów turnieju.

     Pierwsze rozgrywki zostały zainaugurowane w czerwcu 1996 r., a pierwszy finał odbył się we wrześniu 1996 r. Turniej przeznaczony był dla dziewcząt i chłopców do lat 11 zrzeszonych w Uczniowskich Klubach Sportowych. W rozgrywkach turniejowych uczestniczyło tysiące drużyn oraz dziesiątki tysięcy dziewcząt i chłopców z całej Polski. Turniej odbywał się corocznie. Zwycięzcy eliminacji z 49 okręgów w całej Polsce, drużyna dziewcząt i drużyna chłopców, brały udział w rozgrywkach w 8 makroregionach podczas letnich obozów sportowych. Po osiem najlepszych ekip, z każdego makroregionu, spotykało się w ogólnopolskim finale turnieju. Dla wszystkich uczestników finałów przewidziane były nagrody fundowane przez sponsorów, szczególnie atrakcyjne dla drużyn zajmujących miejsca na podium. Medaliści premiowani byli m.in. wycieczkami do Brazylii, Legolandu, Disneylandu, obozami sportowymi w Polsce i za granicą.

      20 lat temu z inicjatywy Marka Wielgusa UKS-y zaczęły się intensywnie rozwijać - przy szkołach podstawowych, parafiach, klubach osiedlowych, w miastach i wsiach - piłkarskie UKS-y. To właśnie Marek Wielgus wystąpił z inicjatywą zorganizowania wielkiego turnieju piłkarskiego dla drużyn UKS pod patronatem UKFiT i MEN. Bez wątpienia Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa był największą dziecięcą imprezą piłkarską w kraju.

W 2014 roku Turniej im. Marka Wielgusa oraz „Z podwórka na stadion” połączyły się i rozgrywki będą obejmować trzy kategorie wiekowe: U-8, U-10 i U-12.
Mawi Publisher to usługa poligrafii w atrakcyjnej cenie skierowana do współpracujących z nami placówek oświatowych.
Mawi sport to niezwykłe pamiątki fotograficzne młodych zawodników różnych dyscyplin sportowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem udzielenia informacji przez firmę MAWI FOTO Sp. z o.o. dotyczącej realizowanych przez firmę usług.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, natomiast jej brak będzie skutkował brakiem możliwości skorzystania z formularza kontaktowego.

Uprzejmie informujemy,
iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAWI FOTO Sp. z o.o. z siedzibą w Mościskach przy ul. Lipkowskiej Wody 2/6, 05-080 Mościska, NIP 118-216-27-07
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach:
- kontaktu i udzielenia informacji w sprawie realizowanych przez nas usług.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania/zmiany a także do ich trwałego usunięcia.
Błędy

Proszę przepisać kod z obrazka:
MAWI FOTO Sp. z o.o.
Mościska, ul. Lipkowskiej Wody 2/6
05-080 Mościska
tel. (22) 355 06 00
e-mail: mawi@mawi.pl
MAWI FOTO Sp. z o.o. korzysta z dofinansowania na realizację Projektu: Dotacja na kapitał obrotowy dla MAWI FOTO Sp. z o.o., w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest utrzymanie działalności przedsiębiorstwa w okresie 1.8-31.10.2020. Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 99 183,93 zł, przy 100% wkładzie Funduszu Europejskiego.
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.