Serwer oświatowy
Serwer Oświatowy Mawi  przeznaczony jest głównie dla nauczycieli, dyrektorów placówek oświatowych oraz rad rodziców. Głównym celem przyświecającym powstaniu serwera było stworzenie platformy do wymiany poglądów i doświadczeń uzyskiwanych przy pracy w szkołach, przedszkolach i innych ośrodków szkolno-wychowawczych. Serwer zawiera bieżące informacje oświatowe, autorskie opracowania metodyczne, podręczne teleadresowe i informacyjne bazy danych oraz wiele innych użytecznych informacji związanych z oświatą.
Aktualności
Poniedziałek, 18.05.2020
Cały czas dla Was działamy!
Pomimo trudnej sytuacji związanej z epidemią chcemy Państwa zapewnić, że Mawi Foto wciąż dla Państwa działa. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich oraz w nawiązaniu do decyzji rządu w sprawie zawieszania pracy placówek oświatowych, tymczasowo wstrzymaliśmy przeprowadzanie sesji fotograficznych.
czytaj więcej
Poniedziałek, 01.09.2014
Nowa wersja strony internetowej firmy Mawi
Przedstawiamy Państwu nową wersję strony internetowej firmy Mawi Sp. z o.o. - krajowego lidera w dziedzinie fotografii szkolnej. Mamy nadzieję, że zebrane w niej informacje niejednokrotnie pomogą Wam w codziennej pracy.
czytaj więcej
Strona 1 z 1
« poprzednia | 1 | następna »
Mawi Publisher to usługa poligrafii w atrakcyjnej cenie skierowana do współpracujących z nami placówek oświatowych.
Mawi sport to niezwykłe pamiątki fotograficzne młodych zawodników różnych dyscyplin sportowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem udzielenia informacji przez firmę MAWI FOTO Sp. z o.o. dotyczącej realizowanych przez firmę usług.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, natomiast jej brak będzie skutkował brakiem możliwości skorzystania z formularza kontaktowego.

Uprzejmie informujemy,
iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAWI FOTO Sp. z o.o. z siedzibą w Mościskach przy ul. Lipkowskiej Wody 2/6, 05-080 Mościska, NIP 118-216-27-07
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach:
- kontaktu i udzielenia informacji w sprawie realizowanych przez nas usług.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania/zmiany a także do ich trwałego usunięcia.
Błędy

Proszę przepisać kod z obrazka:
MAWI FOTO Sp. z o.o.
Mościska, ul. Lipkowskiej Wody 2/6
05-080 Mościska
tel. (22) 355 06 00
e-mail: mawi@mawi.pl