Usługa
USŁUGA
Mawi Publisher to usługa poligrafii w atrakcyjnej cenie skierowana do placówek oświatowych, współpracujących z nami.

Dla placówek oświatowych współpracujących z MAWI została wprowadzona możliwość zaprojektowania i druku różnego rodzaju ulotek reklamowych i fotoalbumów.
  • Placówka otrzymuje bezpłatnie licencjonowane oprogramowanie "Mawi Publisher"
  • Otrzymany program posiada pełne możliwości do samodzielnego projektowania, każdy może stworzyć własny projekt ulotki, może skorzystać z gotowych szablonów lub stworzyć swój szablon
  • Gotowy projekt w łatwy sposób za pomocą otrzymanego programu zostaje przesłany na serwer i w krótkim czasie gotowe wydruki trafiają do zamawiającego.
Nasz usługa nie wymaga udziału specjalisty-grafika. Przygotowanie do druku odbywa się przy użyciu dedykowanego programu "Mawi Publisher" - do pobrania » tutaj «.
DORADZAMY I REALIZUJEMY INDYWIDUALNE PROJEKTY NA ZAMÓWIENIE.
Program ten służy do samodzielnego przygotowania wysokiej jakości materiałów do druku. Łatwość obsługi połączona z zaawansowanymi możliwościami edytorskimi sprawia, że nawet początkujący użytkownik jest w stanie w bardzo krótkim czasie stworzyć ciekawy projekt. Zawarte w programie tła, cliparty i ramki znakomicie wspomagają proces tworzenia i zdecydowanie zwiększają atrakcyjność materiałów reklamowych. Możliwość bezpośredniego zamówienia druku z poziomu programu sprowadza proces zamawiania do podania kilku niezbędnych informacji.

Aby samodzielnie przygotować własną publikację wystarczy:
  1. Pobrać program Mawi Publisher
  2. Po uruchomieniu wybrać jeden z aktualnie dostępnych produktów
  3. Umieścić zdjęcia i teksty zgodnie z własnym pomysłem, z możliwością uzupełnienia ciekawym tłem
  4. Wysłać produkt do realizacji przy użyciu kodu przekazanego przez naszego przedstawiciela
  5. Po otrzymaniu potwierdzenia prawidłowego przygotowania projektu (akceptacji technicznej do druku) dokonać płatności za zamówienie
Po otrzymaniu płatności zamówienie zostanie zrealizowane i wysłane pod wskazany adres w terminie 10 dni roboczych.
Mawi Publisher to usługa poligrafii w atrakcyjnej cenie skierowana do współpracujących z nami placówek oświatowych.
Mawi sport to niezwykłe pamiątki fotograficzne młodych zawodników różnych dyscyplin sportowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem udzielenia informacji przez firmę MAWI FOTO Sp. z o.o. dotyczącej realizowanych przez firmę usług.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, natomiast jej brak będzie skutkował brakiem możliwości skorzystania z formularza kontaktowego.

Uprzejmie informujemy,
iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAWI FOTO Sp. z o.o. z siedzibą w Mościskach przy ul. Lipkowskiej Wody 2/6, 05-080 Mościska, NIP 118-216-27-07
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach:
- kontaktu i udzielenia informacji w sprawie realizowanych przez nas usług.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania/zmiany a także do ich trwałego usunięcia.
Błędy

Proszę przepisać kod z obrazka:
MAWI FOTO Sp. z o.o.
Mościska, ul. Lipkowskiej Wody 2/6
05-080 Mościska
tel. (22) 355 06 00
e-mail: mawi@mawi.pl
MAWI FOTO Sp. z o.o. korzysta z dofinansowania na realizację Projektu: Dotacja na kapitał obrotowy dla MAWI FOTO Sp. z o.o., w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest utrzymanie działalności przedsiębiorstwa w okresie 1.8-31.10.2020. Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 99 183,93 zł, przy 100% wkładzie Funduszu Europejskiego.
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.