Oferta przedszkolna
Oferujemy szeroki asortyment zdjęć pamiątkowych i użytkowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę przez liczną grupę wyspecjalizowanych przedstawicieli i fotografów. Już od blisko 30 lat nasze fotografie sprawiają radość dzieciom, ich rodzicom i środowisku szkolnemu.

Podążając za Państwa potrzebami, stale wzbogacamy naszą ofertę skierowaną zarówno do dzieci, rodziców, jak i placówek szkolnych (edukacyjnych).
Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedszkoli, szkół podstawowych, jak i szkół średnich, dlatego co roku starannie przygotowujemy produkty pod konkretne grupy wiekowe.
Zaletą naszej oferty jest różnorodność oferowanych zdjęć. Oprócz standardowych zdjęć, nieustannie poszukujemy dla Państwa nietypowych rozwiązań pamiątek fotograficznych. Nasze produkty wyróżnia nie tylko świetna jakość i dbanie o szczegóły, ale również rozmaitość wymiarów oraz faktur tła. Ponadto nasze produkty są przygotowane do natychmiastowej ekspozycji, np. do powieszenia na ścianie czy postawienia na półce, tak aby dziecko czy rodzic mógł od razu cieszyć się nabytą fotografią.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotograficzną!
GRUPA MONTOWANA CYFROWO
Grupa montowana cyfrowo w ramce tekturowej
20 x 32 cm.
PORTRET W RAMCE
Portret w ramce 21 x 28 cm.
9 ZDJĘĆ
9 zdjęć różnej wielkości na formacie 15 x 31 cm.
PAKIET A - W ZESTAWIE TANIEJ
W pakiecie znajdują się 3 produkty: grupa montowana cyfrowo w ramce tekturowej 20 x 32 cm, portret w ramce 21 x 28 cm i 9 zdjęć różnej wielkości na formacie 15 x 31 cm.
PORTRET NA PŁÓTNIE
Portret na płótnie w ramce 24 x 33 cm.
ZDJĘCIA W RAMCE
Zdjęcia w ramce 15 x 28 cm.
PORTRET W ANTYRAMIE
Portret w antyramie 25 x 32 cm.
PLAKAT
Zdjęcie w formie plakatu olistwowane 30 x 45 cm.
KALENDARZ ŚCIENNY
Kalendarz ścienny aktualny 12 miesięcy od dostarczenia 30 x 45 cm.
PORTRET W ANTYRAMIE
Portret w antyramie 25 x 45 cm.
FOTOSZNUREK
Fotosznurek z 3 portretami 15 x 19 cm i kompletem montażowym w pudełku
PORTRET W RAMCE
Portret w ramce 24 x 31 cm.
Mawi Publisher to usługa poligrafii w atrakcyjnej cenie skierowana do współpracujących z nami placówek oświatowych.
Mawi sport to niezwykłe pamiątki fotograficzne młodych zawodników różnych dyscyplin sportowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem udzielenia informacji przez firmę MAWI FOTO Sp. z o.o. dotyczącej realizowanych przez firmę usług.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, natomiast jej brak będzie skutkował brakiem możliwości skorzystania z formularza kontaktowego.

Uprzejmie informujemy,
iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAWI FOTO Sp. z o.o. z siedzibą w Mościskach przy ul. Lipkowskiej Wody 2/6, 05-080 Mościska, NIP 118-216-27-07
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach:
- kontaktu i udzielenia informacji w sprawie realizowanych przez nas usług.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania/zmiany a także do ich trwałego usunięcia.
Błędy

Proszę przepisać kod z obrazka:
MAWI FOTO Sp. z o.o.
Mościska, ul. Lipkowskiej Wody 2/6
05-080 Mościska
tel. (22) 355 06 00
e-mail: mawi@mawi.pl
MAWI FOTO Sp. z o.o. korzysta z dofinansowania na realizację Projektu: Dotacja na kapitał obrotowy dla MAWI FOTO Sp. z o.o., w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest utrzymanie działalności przedsiębiorstwa w okresie 1.8-31.10.2020. Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 99 183,93 zł, przy 100% wkładzie Funduszu Europejskiego.
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.