Bezpieczne fotografowanie
FOTOGRAFOWANIE W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH W CZASIE PANDEMII

Szanowni Państwo,

aktualna sytuacja epidemiczna w kraju i na świecie wymusiła istotne zmiany zasad funkcjonowania w życiu społecznym i zawodowym. W związku z tym MAWI FOTO dokonała szeregu zmian organizacyjnych, aby sprostać nowym wymaganiom. To sprawia, że możemy kontynuować fotografię szkolną, która niezmiennie pozostaje naszą wielką pasją.

Wraz z rokiem szkolnym 2021/2022 wkraczamy w nowy system pracy podczas sesji zdjęciowych.

Po licznych konsultacjach ze środowiskiem oświatowym, bazując na zebranych opiniach oraz naszym kilkudziesięcioletnim doświadczeniu, przeanalizowaliśmy wiele opcji procesu fotografowania. Dzięki temu powstały dodatkowe jasne procedury, adekwatne do obowiązujących obostrzeń. Fotografowie przeszli dodatkowe szkolenia w zakresie zasad bezpiecznego przeprowadzania sesji zdjęciowych, a czynności z tym związane będą ograniczone do minimum, tak aby odbywało się szybko i sprawnie.

Fotografia w czasie pandemii Dla nas wszystkich najważniejsze jest zdrowie i poczucie bezpieczeństwa Państwa oraz dzieci. Dlatego dochowamy wszelkich starań, aby w zaistniałej sytuacji zrealizować sesję zdjęciową z zachowaniem obecnie obowiązujących wymogów sanitarnych.

Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą nową ofertę i zaprosić do współpracy.
Na życzenie udostępnimy Państwu opis procedury bezpiecznego fotografowania oraz omówimy szczegółowo warunki współpracy. Aby skonstatować się z przedstawicielem, zapraszamy tutaj.

Z poważaniem,

Zarząd Mawi Foto
Mawi Publisher to usługa poligrafii w atrakcyjnej cenie skierowana do współpracujących z nami placówek oświatowych.
Mawi sport to niezwykłe pamiątki fotograficzne młodych zawodników różnych dyscyplin sportowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem udzielenia informacji przez firmę MAWI FOTO Sp. z o.o. dotyczącej realizowanych przez firmę usług.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, natomiast jej brak będzie skutkował brakiem możliwości skorzystania z formularza kontaktowego.

Uprzejmie informujemy,
iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAWI FOTO Sp. z o.o. z siedzibą w Mościskach przy ul. Lipkowskiej Wody 2/6, 05-080 Mościska, NIP 118-216-27-07
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach:
- kontaktu i udzielenia informacji w sprawie realizowanych przez nas usług.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania/zmiany a także do ich trwałego usunięcia.
Błędy

Proszę przepisać kod z obrazka:
MAWI FOTO Sp. z o.o.
Mościska, ul. Lipkowskiej Wody 2/6
05-080 Mościska
tel. (22) 355 06 00
e-mail: mawi@mawi.pl
MAWI FOTO Sp. z o.o. korzysta z dofinansowania na realizację Projektu: Dotacja na kapitał obrotowy dla MAWI FOTO Sp. z o.o., w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest utrzymanie działalności przedsiębiorstwa w okresie 1.8-31.10.2020. Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 99 183,93 zł, przy 100% wkładzie Funduszu Europejskiego.
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.