Serwer oświatowy
Serwer Oświatowy Mawi  przeznaczony jest głównie dla nauczycieli, dyrektorów placówek oświatowych oraz rad rodziców. Głównym celem przyświecającym powstaniu serwera było stworzenie platformy do wymiany poglądów i doświadczeń uzyskiwanych przy pracy w szkołach, przedszkolach i innych ośrodków szkolno-wychowawczych. Serwer zawiera bieżące informacje oświatowe, autorskie opracowania metodyczne, podręczne teleadresowe i informacyjne bazy danych oraz wiele innych użytecznych informacji związanych z oświatą.
eBiblioteka Mawi
e-Biblioteka Mawi to zbiór autorskich opracowań wspomagających procesy edukacyjne oraz zarządzanie placówkami oświatowymi, które zostały opublikowane w ramach wydawanego przez firmę Mawi Sp. z o.o. "Wirtualnego Przewodnika Nauczyciela" na płytach CD. Teraz materiały te są dostępne również w Internecie. Szczególnie istotnym tematem, który podjęliśmy na łamach tego Serwera Oświatowego, jest organizacja nadzoru pedagogicznego nad nauczycielami przez dyrekcję szkoły. Przygotowane przez nas opracowania w postaci planerów i notesów mogą w wydatny sposób uporządkować i usystematyzować ten proces.

Co zawiera e-Biblioteka Mawi?

Dzięki wieloletniej współpracy ze środowiskiem szkolnym zgromadziliśmy następujące materiały:
  • prawie 12.000 publikacji nadesłanych przez nauczycieli w postaci konspektów lekcji, scenariuszy, warsztatów, prac dyplomowych i innych opracowań,
  • pakiety planerów dla dyrektorów placówek, w tym "Organizer Hospicyjny Dyrektora Szkoły", "Zeszyt zmodyfikowanego Nadzoru Pedagogicznego", "Dyrektorski Organizer Nadzoru Awansu" i inne,
  • szereg samokształcących warsztatów metodycznych i konspektów efektywnego nauczania przeznaczonych dla nauczycieli,
  • inne opracowania metodyczne do wykorzystania w ramach prowadzonych zajęć.

Jak uzyskać dostęp do e-Biblioteki Mawi?

  1. Dostęp do e-Biblioteki Mawi jest przeznaczony dla placówek współpracujących z MAWI i posiadających Poradniki Nauczyciela na dany rok szkolny.
  2. Aby uzyskać dostęp do e-Biblioteki Mawi, zaloguj się, wypełniając poniższy formularz. W formularzu należy podać imię i nazwisko, nazwę i adres placówki oraz numer seryjny Poradnika Nauczyciela (znajdziesz go na pierwszej stronie poradnika).
  3. Pod formularzem znajduje się obrazek zawierający 6 kolorowych znaków (liter i/lub cyfr) w postaci graficznej, oznaczonych jako kod autoryzacji. Przepisz 3 znaki w kolorze czarnym w odpowiednim polu formularza.
  4. Po zatwierdzeniu danych i sprawdzeniu poprawności kodu spisanego z obrazka system udostępni zasoby e-Biblioteki na czas zalogowania.
Logowanie

Logowanie jest dostępne dla posiadaczy Poradnika Nauczyciela w wersji na bieżący rok szkolny. Prosimy wypełnić poniższy formularz:

Imię i nazwisko:
Nazwa i adres placówki:
Nr seryjny Poradnika Nauczyciela:
  Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorach Mawi Sp. z o.o.
captcha imgKod autoryzacji:
(proszę przepisać 3 znaki w kolorze czarnym)
 

Mawi Publisher to usługa poligrafii w atrakcyjnej cenie skierowana do współpracujących z nami placówek oświatowych.
Mawi sport to niezwykłe pamiątki fotograficzne młodych zawodników różnych dyscyplin sportowych.
Błędy

Proszę przepisać kod z obrazka:
Mawi Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Monte Cassino 13
01-121 Warszawa
tel. (22) 355 06 01
e-mail: mawi@mawi.pl